Strona główna / Aktualności / Mobilne narzędzie kolorystyczne - Moja Fasada

Mobilne narzędzie kolorystyczne - Moja Fasada

Moja Fasada to mobilna aplikacja, która pomoże wybrać idealny kolor fasady oraz podpowie, jaki produkt z oferty Caparol będzie dla klienta najlepszy. 

Aplikacja prezentuje pełną kolorystykę Caparol. Dzięki Mojej Fasadzie można łatwo i szybko przygotować kompletny projekt, uwzględniający nie tylko odcień elewacji, ale również kolor okien, dachu, drzwi, a nawet bramy garażowej.

 

Korzystając z aplikacji, klienci mogą wybrać jeden z czterech zaproponowanych styli budynków: styl klasyczny, tradycyjny, nowoczesny oraz dom a’la kostka. Przygotowany projekt można bez trudu wysłać na dowolny adres email.

 

Zalety aplikacji Moja Fasada:
- możliwość wyboru koloru z pełnej kolorystyki Caparol
- dopasowanie do wybranego odcienia farby fasadowej koloru pozostałych elementów budynku
- informacja o produktach Caparol

 


W Sklepie Play znajdują się dwie wersje aplikacji. Pierwsza to wersja na telefony pracujące w systemie Android, a druga na tablety pracjące w systemie Android. Moja Fasada jest udostępniona bezpłatnie. Aby wyszukać aplikację należy wpisać do wyszukiwarki hasło: MOJA FASADA i pobrać program. Obecnie trwają prace nad umieszczeniem aplikacji w AppStore, aby aplikacja była dostępna również dla użytkowników Iphonów i Ipadów. 

 

Zachęcamy do skorzystania z aplikacji Moja Fasada.